Pn-Pt 8ºº-20°° | Sb 9°° -13°° | Nd 10°° -12°° 504 291 063

O nas

„Jamniczek” to wyjątkowa przychodnia weterynaryjna działająca na terenie Piotrkowa Trybunalskiego. Skierowana do właścicieli zwierząt, którym zależy na najwyższej jakości świadczonych usług. Wyróżnia nas szczera pasja, zaangażowanie i kompleksowe podejście w diagnostyce i leczeniu Waszych pupili.

fotografia ślubna piotrków trybunalski

Poznaj nasz team

Jesteśmy grupą pracowitych i pełnych pasji osób
Lek. wet. Łukasz Masłowski

Lek. wet. Łukasz Masłowski

lekarz weterynarii, współzałożyciej przychodni "Jamniczek"
Zainspirowany niesieniem pomocy czworonożnym pupilom przez swojego tatę, ukończył Wydział Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu w 2007 roku. Głównym zainteresowaniem zawodowym doktora Łukasza jest interna, dermatologia oraz stomatologia. Wolny czas poświęca szeroko pojętej kinematografii,literaturze oraz dość specyficznemu kolekcjonerstwu związanemu z komiksem oraz filmem. Szczęśliwie żonaty ojciec Poli i Jędrzeja. Uczestnik niezliczonej liczby szkoleń, wykładów oraz warsztatów. Przez 9 lat prowadził gabinet weterynaryjny w Piotrkowie Trybunalskim.

Lek. wet. Łukasz Gliszczyński spec. radiologii weterynaryjnej

Lek. wet. Łukasz Gliszczyński spec. radiologii weterynaryjnej

lekarz weterynarii, współzałożyciej przychodni "Jamniczek"
Ukończył Wydział Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu w 2007 roku W 2016 roku uzyskał tytuł specjalisty z zakresu diagnostyki obrazowej. Do tej pory przyjmował swoich pacjentów w jednej z wiodących lecznic w Bełchatowie. Głównym zainteresowaniem zawodowym doktora Łukasza jest cytologia, onkologia oraz diagnostyka obrazowa. Uczestnik licznych szkoleń i konferencji, ostanie lata poświęcił zgłębianiu wiedzy z zakresu cytologii weterynaryjnej u dr. Francesco Carrani'ego z Kliniki Cascina we Włoszech. W wolnym czasie oddaje się pasji fotografowania oraz wycieczkom rowerowym z małżonką i synem Konstantym.

Lek. wet. Witold Wężyk

Lek. wet. Witold Wężyk

lekarz weterynarii
Studia weterynaryjne ukończył w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie w 2016 roku. W życiu zawodowym interesuje się diagnostyką parazytologiczną oraz kardiologią. Czas wolny spędza przy książkach, głównie historycznych, dobrym filmie lub bardziej aktywnie jeżdżąc na rowerze.